Crypto Pricesby Coinlib

Najlepsze kryptokursy do inwestowania w 2020 r.

Krypto waluta jest tak potężną koncepcją, że może prawie obalić rządy.

Charles Lee

Wiele osób, które wiedzą o moim głębokim zaangażowaniu w sektorze i rynku walut kryptograficznych, ma zazwyczaj jedno pytanie: „Które waluty kryptograficzne najlepiej kupić teraz?”.

Szczerze mówiąc, nie ma jednej, najlepszej kryptokuranty do kupienia w 2020 roku. Większość wiodących walut kryptograficznych, w chwili obecnej, stwarza ogromne możliwości inwestycyjne dla inwestorów, zarówno nowych, jak i zaawansowanych. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które chcą wejść na kolejną znaczącą walutę kryptograficzną, to czytaj dalej. Tutaj będę mówił o 10 najlepszych kryptocurwalutach do inwestowania w nadchodzącym roku.

Aby było to interesujące i aby upewnić się, że obsługuję zarówno profesjonalnych handlowców, jak i tych, którzy dopiero zaczynają, podzieliłem moje wybory na 2 sekcje. Pierwsza partia 5 to najlepsze krypty dla początkujących inwestorów, natomiast druga partia 5 to wiodące kryptowaluty dla bardziej zaawansowanych inwestorów.

Oto jak będzie wyglądała struktura tego przeglądu:

  • 5 najlepszych kryptokurwalut do inwestowania dla początkujących
  • 5 najlepszych kryptokur walut do inwestowania dla zaawansowanych inwestorów
  • Chcesz inwestować więcej w kolejne atrakcyjne waluty kryptograficzne?
  • Jak zachować bezpieczeństwo w świecie kryptońskim
  • Zrozumienie Kryptokurrency CFD

Zacznijmy więc badać najlepsze kryptokursy do inwestowania w 2020 roku.

5 najlepszych kryptokurwalut do inwestowania dla początkujących

Należy pamiętać, że istnieje szeroki wybór atrakcyjnych kryptokur walut, które można kupić. Inwestując w waluty kryptograficzne jest ryzykowne, niektórzy powiedzieliby, że inwestowanie tylko w jedną jest bardziej ryzykowne.

Faktem jest, że większość walut kryptograficznych ma liczne przypadki użycia i stara się wprowadzić zmiany w kilku branżach. Ich obietnica jest doskonałym sposobem na wyważenie ryzyka i zwiększenie szans na udział w kolejnych najlepszych walutach kryptokurczowych. Zacznijmy więc od podstaw.

Dywersyfikacja portfela inwestycyjnego

Dla początkujących zaleca się zdywersyfikowanie portfela inwestycyjnego poprzez inwestowanie w więcej niż jedną kryptokurrency. Oto jak rozpoznać znaczące waluty kryptograficzne, które należy włączyć do swojego portfela:

  • Kryptosy, które można znaleźć w różnych kategoriach
  • Monety, które są mniej zmienne niż ich konkurenci w każdej kategorii
  • Monety, które są łatwe do handlu i przechowywania

Waluty kryptograficzne, które spełniają te kryteria, są idealne dla początkujących. Aby to ułatwić, omówię każdą monetę, zespół stojący za monetą, jej przeznaczenie, płynność, zmienność cen i kilka innych kluczowych metryk. Ma to na celu zapewnienie dobrego zrozumienia monet i podjęcie świadomej decyzji o tym, które z nich kupić.

Source: Pixabay

Recommended Cryptos for Beginners

Here are the recommended cryptocurrencies for beginners.

1. Bitcoin (BTC)

Bitcoin był pierwszym kryptonem i pozostaje najpowszechniej stosowanym na świecie. Jest to wiodąca kryptocurrency i ma na celu służyć jako globalny, równorzędny, cyfrowy pieniądz.

A teraz, przejdźmy do zespołu za Bitcoinem. Bitcoin pozostaje kryptokurrency z anonimowym założycielem. Mówi się, że Satoshi Nakamoto stworzył krypto walutę. Podczas gdy nadal trwają spekulacje na temat prawdziwej tożsamości Satoshi, nikt nie wie, kim on/ona jest. Jednak czołowi kryptografowie, tacy jak Adam Back, regularnie aktualizują otwartą bazę kodową Bitcoina.

Bitcoin jest najbardziej znaczącą kryptocurrency pod względem płynności. Z limitem rynkowym wynoszącym ponad 100 miliardów dolarów, Bitcoin stanowi ponad 60% całkowitej wyceny rynku krypto walutowego. Inwestorzy nie mają problemów z kupnem lub sprzedażą Bitcoin, ponieważ nie brakuje zainteresowanych stron. Dla tych, którzy nie wiedzą, kiedy mówimy o płynności, to opisuje stopień, w jakim składnik aktywów może być szybko sprzedany lub kupiony na rynku po cenie odzwierciedlającej jego wewnętrzną wartość. Tutaj nacisk kładzie się na łatwość przeliczenia go na gotówkę.

Pod względem zmienności cen, podczas gdy cena Bitcoin jest zmienna, jest to jedna z najbardziej stabilnych kryptokur walut. Oznacza to, że do manipulowania ceną BTC potrzeba by było dużo pieniędzy.

Jeśli chodzi o ekonomię tej krypto-walutowości, Bitcoin korzysta z systemu Proof of Work (PoW). W systemie tym górnicy są nagradzani Bitcoinem, gdy wydobywają i zatwierdzają transakcje. Nagroda za wydobycie jest zmniejszana o połowę co 210 000 bloków, a proces ten odbywa się co cztery lata. Pomaga to zredukować inflację w czasie. Łączna podaż monet w BTC wynosi 21 milionów, po czym nie będą wydobywane żadne nowe BTC. Jeśli chodzi o handel, w miarę wzrostu popytu, cena również będzie rosnąć.

Ogólnie rzecz biorąc, Bitcoin pozostaje najlepszą walutą kryptograficzną, w jaką można dziś inwestować. Radziłbym każdemu, kto wejdzie w przestrzeń kryptońską, aby zaczął od zainwestowania w Bitcoin.

ZACZNIJ HANDLOWAĆ BITCOIN TERAZ

2. Litecoin

Uważany za siostrę Bitcoin’a, Litecoin jest jedną z pierwszych alternatyw Bitcoin’a. Pozostaje jedną z najlepszych kryptokur walut do kupienia w 2020 roku. Został on stworzony z kodem źródłowym Bitcoin, jako widelec BTC, i ma szybszy czas przetwarzania, co czyni go idealnym dla płatności detalicznych. Podobnie jak Bitcoin, Litecoin stara się być globalną, równorzędną walutą.

Jeśli chodzi o zespół stojący za tą kryptokurrency, Litecoin został stworzony przez Charliego Lee, doświadczonego informatyka i entuzjastę kryptografii. Jego brat, Bobby Lee, stworzył BTC China, jedną z największych giełd kryptograficznych. Charlie Lee jest szanowany w społeczności kryptońskiej i ma dobre kontakty, pracując jako dyrektor inżynier w Coinbase.

Ponadto pod względem zmienności cen Litecoin jest mniej zmienny w porównaniu z mniejszymi kryptokur walutami typu market cap.

Podobnie jak Bitcoin, Litecoin używa systemu PoW. W momencie wprowadzenia tego kryptociągu górnicy byli początkowo nagradzani 50 blokami LTC, ale w regularnych odstępach czasu nagroda górnicza jest o połowę mniejsza. Całkowity zapas monet w Litecoin wynosi 84 miliony. Należy pamiętać, że Bitcoin ma w zapasie tylko 21 milionów monet.

Pomimo dużej liczby dostępnych walut kryptograficznych, Litecoin pozostaje jednym z najlepszych projektów kryptograficznych dla początkujących inwestorów na rok 2020.

ZACZNIJ HANDLOWAĆ LITECOIN TERAZ

Source: Pixabay

3. Ethereum

Ethereum jest drugim Bitcoinem od lat. Jest to pierwszy duży projekt, który ma na celu uruchomienie inteligentnych kontraktów i jest uważany za blockchain web. Dzięki Ethereum deweloperzy są w stanie tworzyć mobilne i zdecentralizowane aplikacje (dApps) na szczycie łańcucha blokowego. W łańcuchu blokowym Ethereum znajdują się tysiące żetonów, co dało początek procesowi wstępnej oferty monet (ICO).

Jeśli chodzi o zespół stojący za tą cyfrową monetą, to Vitalik Buterin jest założycielem Ethereum. Jest młodym, ale doświadczonym ekspertem w dziedzinie kryptografii. Wraz z Josephem Lubinem, Buterin założył ConsenSys, nowojorskie studio zajmujące się rozwojem dApp.

Pod względem płynności Ethereum jest drugą lub trzecią co do wartości kryptokur walutą pod względem pułapu rynkowego, za BTC. Monety Ethereum można łatwo kupić i sprzedać w każdej chwili. Podobnie jak w przypadku innych wiodących kryptokryptów, cena Ethereum jest mniej zmienna. Jest to wynikiem lojalnego zespołu i społeczności. Ma również potencjał, aby pozostać stabilnym i poruszać się wyżej w ciągu najbliższych miesięcy i lat.

Kryptoekonomia Ethereum jest interesująca. Etereum ma więcej monet niż Bitcoin i Litecoin, jednak jest to spowodowane tym, że monety Etereum są kluczowe w zasilaniu ekosystemu dApp. Oznacza to, że są miliony deweloperów i firm, które używają tej monety do realizacji inteligentnych kontraktów i uruchamiania dApp.

Ethereum jest wiodącą platformą inteligentnych kontraktów i pozostaje wielką kryptokurrency kupić w 2020 roku. Przyniosła ona wiele innowacji na świecie, a potencjał jej zastosowań na całym świecie jest imponujący.

ZACZNIJ HANDLOWAĆ ETHEREUM TERAZ

Source: Pixabay

4. Binance Coin (BNB)

Moneta Binance jest żetonem do krypto wymiany Binance. Jest to żeton użytkowy, który służy do uiszczania opłat i innych usług w Binance. Wartość żetonu BNB wynika z użyteczności monety w przestrzeni Binance.

Drużyna, która stoi za monetą Binance’a, to Changpeng Zhao, który stoi na czele Binance’a. Odniosła ona niesamowity sukces dzięki wymianie kryptograficznej, a Moneta Binance’a zyskała na tym na przestrzeni lat.

W odniesieniu do płynności, Binance Coin jest obecnie ósmą co do wielkości kryptokur walutą pod względem pułapu rynkowego. Jego wysoka wycena oznacza, że jest on wysoce płynny. Ponadto, jeśli chodzi o zmienność cen, cena BNB była zmienna w ciągu ostatnich kilku lat, mnożąc się trzykrotnie pod względem wartości w samym 2019 roku. Cena może rosnąć lub spadać w zależności od warunków rynkowych, ale zmienność pozostaje wysoka.

Rozumiejąc ekonomikę monety Binance’a, Binance wyemitował 200 milionów monet BNB podczas ICO, sprzedając po 0,10 USD za monetę. Jednak ilość ta zmniejsza się w obiegu, ponieważ Binance co kwartał przeprowadza spalanie monet, przeznaczając 20% swoich dochodów na wykupienie żetonów BNB od ich posiadaczy. Poprzez spalanie tych monet, celem jest zredukowanie liczby monet do połowy z istniejących 100 000 000. Posiadacze BNB otrzymują rabaty z tytułu opłat transakcyjnych, gdy dokonują transakcji w ramach Binance. W pierwszym roku rabat wynosi 50%, 25% w drugim roku, 12,5% w trzecim roku, 6,75% w kolejnym roku oraz zero od piątego roku i powyżej. BNB jest również stosowany na Binance DEX, zdecentralizowanej wymianie Binance.

Binance jest prawdopodobnie jedną z największych cyfrowych giełd monet na świecie. Tym samym wykorzystanie monety BNB do transakcji czyni z niej jeden z najszybciej rozwijających się kryptosów pod względem wolumenu handlu. Nowi inwestorzy muszą zdywersyfikować swój portfel, a Binance Coin jest doskonałym uzupełnieniem. Dzięki solidnej historii biznesowej Binance’a i wsparciu doświadczonego zespołu, ma on potencjał do większego wzrostu.

Jeśli posiadasz już popularne monety, takie jak BTC i ETH, to BNB jest kolejną trwałą opcją, która pozwoli Ci zwiększyć swoje inwestycje w kryptoteki w 2020 roku.

ZACZNIJ HANDLOWAĆ MONETĄ BINANCE TERAZ

5. Basic Attention Token (BAT)

Basic Attention Token jest tokenem użytkowym, który jest najczęściej używany w Brave Browser. Jako token użytkowy, BAT jest używany do płacenia twórcom treści lub dostawcom usług, które użytkownicy znajdą w Internecie. Twórcom treści można płacić zgodnie z ustaleniami, bez żadnych problemów. Może to być jednorazowa płatność lub zwykły koncert tworzenia treści.

Ponadto, użytkownicy Brave Browser, którzy oglądają reklamy, są nagradzani tokenem BAT. Za pomocą inteligentnych umów reklamodawcy blokują tokeny BAT, a środki są uwalniane tylko wtedy, gdy użytkownicy oglądają reklamy.

Co ciekawe, BAT został założony przez Brendana Eicha, popularną postać w świecie techniki. Eich jest współzałożycielem Mozilla Firefox i odegrał kluczową rolę w rozwoju JavaScriptu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu Eicha w branży technologicznej, można być pewnym, że Brave Browser i żeton BAT mogą być na dłuższą metę wiele warte.

Pod względem płynności, przy wahaniach jej wartości, BAT jest zazwyczaj jedną z 40 najbardziej aktywnych walut kryptograficznych na świecie. Ponadto, pomimo wahań wartości, cena żetonu BAT jest od pewnego czasu stała, utrzymując się na stałym poziomie przez ostatnie dwa lata. Oczekuje się, że w przyszłości może ona wzrosnąć w górę.

Jeśli chodzi o ekonomię, żetony BAT mają liczbę 1,5 miliarda i oczekuje się, że tak pozostanie. Jeśli jednak nastąpi wzrost popytu, to w rezultacie cena może wzrosnąć.

BAT jest jedną z najlepszych walut kryptograficznych do kupienia w 2020 roku. W ciągu ostatnich kilku lat przewyższył duży koszyk innych kryptograficznych walut. Ogromny potencjał Brave Browser może być niezbędny do odnotowania dalszych zysków BAT. Jako nowy inwestor, powinieneś wypróbować Brave Browser firmy BAT, ponieważ konkuruje ona z Google Chrome. Oferuje ona użytkownikom dodatkową prywatność i bezpieczeństwo.

ZACZNIJ HANDLOWAĆ BAT JUŻ TERAZ

Podsumowanie kryptosów dla nowych inwestorów

Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że pięć wyżej wymienionych kryptokur walut jest bezpieczną inwestycją. Każda z nich ma za sobą niezawodny zespół i może być doskonałą inwestycją dla początkujących. Doskonale nadają się one do dywersyfikacji portfela i mają potencjał do jeszcze większego wzrostu w nadchodzących latach. W związku z tym są one idealne zarówno dla początkujących jak i doświadczonych inwestorów.

Po zapoznaniu się z najlepszymi kryptokur walutami dla początkujących inwestorów na rok 2020, nadszedł czas, aby przyjrzeć się bardziej zaawansowanym monetom. Mają one potencjał do generowania większych zysków, ale wiążą się z większym ryzykiem.

5 najlepszych kryptokur walut do inwestowania dla zaawansowanych inwestorów

Jeśli nie jesteś nowy w kryptońskim świecie, to już rozumiesz, że mamy projekty zorientowane na walutę, takie jak Litecoin, Bitcoin i Dash, i mamy projekty zorientowane na platformę, takie jak Ethereum, EOS i Tron.

Jeśli jesteś profesjonalistą w przestrzeni kryptograficznej i zainwestowałeś w platformy takie jak Coinbase i chcesz rozszerzyć swoje portfolio, to powinieneś rozważyć następujące 5 kryptokurwalut.

Podczas gdy ja analizuję pięć najlepszych kryptocur walut dla zaawansowanych inwestorów, omówię ich konkurentów, a także nową grupę; monety prywatności. Oto moja piątka najlepszych wyborów:

1. Monero (XMR)

Monero jest wiodącym projektem w zakresie kryptokurwalutowości ukierunkowanym na ochronę prywatności. Moneta wykorzystuje fantazyjną kryptografię i technologię ochrony prywatności, która pozwala chronić tożsamość uczestników transakcji. Monero zyskało szerokie zastosowanie w ciemnej sieci ze względu na swoje cechy prywatności.

Jeśli chodzi o zespół stojący za tą kryptokurrency, Monero rozpoczął jako anonimową dyskusję na forum Bitcointalk. Obecnie na czele zespołu stoi deweloper Riccardo „fluffypony” Spagni, jeden z najlepszych programistów kryptograficznych na świecie.

Jako wiodąca moneta prywatna, Monero jest bardzo płynna. Jest to zawsze jedna z wiodących walut kryptograficznych pod względem wartości rynkowej, dzięki czemu można ją łatwo kupić i sprzedać w dowolnym momencie. Ze względu na zmienność cen, duża baza użytkowników i kapital rynkowy Monero pozostają stabilne. Jest on mniej zmienny niż mniejsze żetony market cap.

Przeglądając ekonomię Monero, do maja 2022 roku będziemy mieli w obiegu 18,4 mln monet XMR. Następnie co minutę, aż do wieczora, ukazywać się będzie 0,3 miliona monet XMR. Całkowita podaż monet jest niewielka, co oznacza, że ogromny popyt może spowodować wzrost ceny w czasach zapotrzebowania. Ponieważ ciemna sieć jeszcze bardziej wykorzystuje Monero, popyt może nadal rosnąć, podobnie jak cena.

Chociaż Monero jest bardzo płynne i popularne, przechowywanie monet XMR jest trudnym zadaniem. W porównaniu z XMR łatwiej jest kupić i zaoszczędzić takie monety jak Bitcoin i Ethereum czy żetony BAT i BNB. Z tego właśnie powodu polecam tylko zaawansowanym inwestorom kupowanie monet XMR w 2020 roku. Jest to jednak jeden z najlepszych obecnie dostępnych projektów ukierunkowanych na ochronę prywatności.

ZACZNIJ HANDLOWAĆ MONERO TERAZ

2. NEO

NEO jest popularnie nazywany chińską Ethereum. Jest to inteligentna platforma kontraktowa założona w Chinach, która pozwala deweloperom na tworzenie i wdrażanie dApp-ów na swoim łańcuchu blokowym. W porównaniu do Ethereum, NEO jest bardziej scentralizowany. Dzieje się tak dlatego, że mniej niż 10 węzłów podejmuje decyzje dotyczące ekosystemu NEO, w przeciwieństwie do Ethereum, gdzie setki węzłów ma za zadanie wykonać zadanie.

Kryptonim NEO został stworzony przez Da Hongfei i Erika Zhanga, którzy są jednocześnie głowami innej platformy o nazwie Onchain. Hongfei i Zhang są jednymi z najbardziej doświadczonych programistów w przestrzeni kryptograficznej.

Jeśli chodzi o płynność, NEO utrzymał swoje miejsce jako jeden z 20 najlepszych kryptosów na Coinmarketcap, co czyni go cenną kryptokur walutą. Dzięki temu kupno i sprzedaż NEO nie będzie stanowić problemu. Jeśli chodzi o zmienność cen, duży limit rynkowy i wysoka płynność sprawiają, że cena jest mniej zmienna. W rezultacie możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja będzie stabilna i w dłuższej perspektywie może wzrosnąć.

Skupiając się na ekonomii tej cyfrowej monety, będziemy mieli w sumie 200 milionów żetonów NEO. 100 milionów powstało po raz pierwszy w bloku genezy, kolejne 50 milionów monet zostało sprzedanych początkującym inwestorom, a 15 milionów żetonów NEO zostało odblokowanych w celu sfinansowania rozwoju projektu. Oznacza to, że dostawa monet przez NEO została już rozprowadzona wśród użytkowników. Wraz ze wzrostem popytu rośnie również cena.

Sektor inteligentnych umów to ogromny rynek. Pomimo wiodącej pozycji Ethereum w branży, NEO zaopatrujący rynek chiński sprawia, że jest to bardzo znaczący projekt kryptokurwalutowy. W związku z tym NEO jest najlepszą inwestycją dla entuzjastów kryptokurantów w dłuższej perspektywie czasowej. Może być również wykorzystywany jako zabezpieczenie przed Etereum.

ZACZNIJ HANDLOWAĆ NEO TERAZ

3. Beam

Podobnie jak w przypadku Monero, Beam jest cyfrową walutą zorientowaną na ochronę prywatności, która faluje w tym sektorze. Różni się ona jednak od Monero tym, że wykorzystuje nowy protokół blokowy o nazwie Mimblewimble.

Mimblewimble jest protokołem typu blockchain, który jest wdrażany w celu ułatwienia skalowania łańcucha blokowego i zwiększenia szybkości transakcji. Osiąga się to przy zachowaniu wysokiego poziomu anonimowości i prywatności uczestników.

Dyrektorem generalnym firmy Bean jest Alexander Zaidelson, osoba z dużym doświadczeniem w technologii P2P. Jest on współzałożycielem Nareos, firmy zajmującej się wymianą plików P2P, i pracował jako doradca w kilku startupach technologicznych.

Patrząc na płynność Beam, ta kryptokurna waluta ma niewielki limit rynkowy, ale jest bardzo płynna. Ułatwia to inwestorom kupno i sprzedaż waluty kryptońskiej. Ponadto, cena tej kryptowaluty jest już od pewnego czasu stała. Od pewnego czasu obraca ona w okolicach 1 dolara, ale ma potencjał, aby w każdej chwili gwałtownie wzrosnąć lub spaść.

Podobnie jak Bitcoin i Litecoin, Beam używa protokołu PoW. W ten sposób ludzie kupują sprzęt do wydobywania kryptokursztynu i zarabiają na tym nagrodę. Maksymalny zapas dla tego kryptociągu wynosi 262 800 000 BEAM. Jednakże, zawsze można śledzić krążące ilości tutaj. Podobnie jak w przypadku Litecoin i Bitcoin, inflacja BEAM zależy od nagród za blok. Nagroda w wysokości 80 monet na blok jest o połowę mniejsza po 4 latach i z biegiem lat będzie nadal spadać. Zmniejszenie o połowę będzie się powtarzać co 4 lata przez następne 129 lat. Zapewni to spadek inflacji w czasie. W miarę wzrostu popytu, cena może również rosnąć.

Zastosowanie Mimblewimble sprawiło, że Beam jest bardziej skalowalna. Jako krypto waluta skoncentrowana na ochronie prywatności z dużą prędkością transakcji, łatwo zauważyć, dlaczego stała się ona atrakcyjnym kryptonimem dla inwestorów. Dla zaawansowanych inwestorów, Beam jest jednym z najlepszych, jakie można mieć.

ZACZNIJ HANDLOWAĆ BEAM TERAZ

bitcoin news today

4. NEXO

Nexo to kolejna kryptokurna waluta, która zdobywa coraz większą uwagę. Jest to portfel oprogramowania, który umożliwia użytkownikom pożyczanie środków za pomocą tokenów jako zabezpieczenia. Ponadto, użytkownicy mogą łatwo pożyczyć swoje krypto-waluty i zarabiać odsetki w tym procesie.

W chwili obecnej Nexo rozdaje użytkownikom darmowe karty kredytowe. Wyjątkowy model biznesowy sprawia, że jest to ekscytująca opcja dla inwestorów. Nexo jest jednym z pierwszych tokenów zabezpieczających, które przeprowadzają STO (oferowane są tokeny zabezpieczające).

Zespołem stojącym za Nexo jest Kosta Kantchev, który obecnie kieruje Nexo. Jest on popularny w świecie fintech i współzałożycielem Credissimo, wiodącej europejskiej firmy z branży fintech skoncentrowanej na pożyczkach detalicznych. Credissimo jest firmą, która obecnie stoi za Nexo. Kantchev jest legendą fintech i jednym z pierwszych użytkowników Bitcoin.

Nexo jest wystarczająco płynne dla małego inwestora, ale obecnie nie może obsługiwać zleceń od dużych inwestorów. Jeśli chodzi o zmienność cen, wzrost cen Nexo jest organiczny. W związku z tym wzrost i spadek cen nie był do tej pory drastyczny.

Rozumiejąc ekonomikę Nexo, maksymalna podaż monet wynosi 1 miliard. Jednak mamy obecnie w obiegu mniej niż 600 milionów monet NEXO. Jako żeton zabezpieczający, NEXO jest zgodne z wymogami SEC i regularnie wypłaca dywidendy inwestorom. W związku z tym Nexo jest interesującą kryptokur walutą dla inwestorów.

Nexo jest nową walutą kryptograficzną, ale stała się doskonałą opcją dla tych, którzy chcą zdywersyfikować swój kryptograficzny portfel inwestycyjny. Jest to wyjątkowa moneta, ponieważ jest w pełni regulowana przez SEC (Amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd) i wypłaca dywidendy inwestorom. Projekt posiada również funkcjonalny produkt, co sprawia, że wyróżnia się spośród kilku innych projektów kryptowalutowych.

ZACZNIJ HANDLOWAĆ NEXO JUŻ TERAZ

bitcoin news for today

5. Cardano (ADA)

Cardano to kolejna inteligentna platforma kontraktowa, jak Ethereum i NEO. Oczekuje się, że będzie ona bardziej skalowalna i będzie miała łatwiejsze narzędzia programistyczne. Cardano chce osiągnąć skalowalność poprzez wprowadzenie dwóch warstw technologii; pierwsza z nich byłaby odpowiedzialna za śledzenie sald w księdze, a druga za przenoszenie wartości.

Cardano pracuje z dwoma językami programowania, Haskellem i Plutusem. Haskell jest jednym ze starszych języków programowania, a Cardano używa go, aby ułatwić programistom tworzenie dAppów. Z drugiej strony, Plutus jest językiem funkcjonalnym, który został zaprojektowany przez zespół programistów Cardano.

Cardano został współzałożony przez Charlesa Hoskinsona, który jest również współzałożycielem Ethereum. Obecnie kieruje on IOHK, firmą zajmującą się badaniami i rozwojem łańcucha blokowego. Charles jest zaangażowany w uczynienie z Cardano wiodącej platformy inteligentnych kontraktów na świecie. Dzięki jego doświadczeniu w kilku projektach nie dziwi, że Cardano tworzy naszą listę najlepszych kryptonimów, w które warto zainwestować w 2020 roku.

Cardano zachował status jednej z wiodących walut kryptograficznych pod względem wolumenu rynku. Posiada wysoką aktywność handlową, co ułatwia kupno i sprzedaż ADA. Również, podobnie jak inne waluty kryptograficzne, ADA ma swoje wzloty i upadki, jednak pozostaje umiarkowanie zmienną walutą kryptograficzną.

Pod względem ekonomicznym tej kryptońskiej waluty, maksymalna podaż monet Cardano wynosi 45 000 000 000. Jednak w chwili obecnej krążąca kwota wynosi niewiele ponad 31 000 000 000. Cardano korzysta z algorytmu zgody Proof-of-Stake (PoS), który różni się od algorytmu PoW stosowanego przez Bitcoin.

Ogólnie rzecz biorąc, Cardano pozostaje jedną z najlepszych kryptokur walut do kupienia w 2020 roku, ponieważ ma doskonały zespół i wspaniałą wizję.

ZACZNIJ HANDLOWAĆ CARDANO TERAZ

Chcesz inwestować więcej w kolejne atrakcyjne waluty kryptograficzne?

W końcu, doszedłeś do końca tego przeglądu. Mam nadzieję, że czytając o najlepszych kryptokursach dla początkujących i zaawansowanych inwestorów, którzy chcieliby kupować w 2020 roku, czytelnicy wyciągnęli jakieś wnioski. Skorzystaj z tych dwóch list i masz 10 najlepszych kryptocurrencies do zwiększenia swojego portfela w nadchodzącym roku.

Dla tych, którzy chcą uzyskać więcej informacji na temat niezbędnych kryptocurrencies do zakupu lub dowiedzieć się więcej o kolejnej monecie, aby zainwestować z dużą siłą, poniżej przedstawiamy, co trzeba zrobić:

  1. Bądź częścią wspólnot kryptońskich

Możesz dołączyć do społeczności takich jak forum Bitcointalk, gdzie miłośnicy kryptografii rozmawiają o różnych altówkach. Możesz dyskutować z ludźmi o dużym doświadczeniu w branży i poznać ich opinie. Możesz także szukać wątków ogłoszeń na Bitcointalk.

Forum jest przydatne w poszukiwaniu nowych projektów i poznawaniu tych, które mogą stać się kolejną znaczącą walutą cyfrową.

Możesz również dołączyć do innych wspaniałych społeczności na Facebooku i współdziałać z innymi członkami w zakresie ich najlepszych kryptokur walut..

  1. Sprawdź Wymianę kryptograficzną godną zaufania

Wiodące giełdy kryptograficzne weryfikują nowe monety przed umieszczeniem ich na swoich platformach. Jako inwestor, możesz skorzystać z procesu weryfikacji, aby znaleźć wysokiej jakości projekty z oszustw i wiedzieć, które z nich są najlepsze do kupienia i utrzymania.

Binance jest obecnie największą giełdą kryptograficzną i posiada ponad 100 najlepszych kryptokur walut. Sugeruję, aby sprawdzić to i monetę, którą wymienia.

Jak zachować bezpieczeństwo w świecie kryptońskim

Jeśli chcesz zostać skutecznym inwestorem krypto walutowym, zakup monet nie wystarczy. Kilku inwestorów straciło zaopatrzenie w monety, ponieważ nie dbali o bezpieczeństwo. Jeśli chcesz inwestować w krypty, to musisz zwrócić odpowiednią uwagę na bezpieczeństwo swojego portfela.

Zrozumienie Kryptokurrency CFD

Jeśli szukasz łatwiejszego sposobu na inwestowanie w krypto-walutach, możesz rozważyć CFD lub kontrakty na różnice kursowe. Dzięki tej formie handlu online, nie kupujesz i nie sprzedajesz w rzeczywistości cyfrowych monet, lecz po prostu przewidujesz kierunek, w którym będzie się poruszać cena kryptociągu. Jeśli prawidłowo przewidujesz, osiągniesz zysk, a jeśli nie, to stracisz inwestycję. Jedną z głównych atrakcji kontraktów CFD jest to, że możesz zarabiać pieniądze nawet jeśli rynki rosną lub spadają.

Wiele korzyści płynących z handlu kontraktami CFD na kryptokurrency to łatwość handlu, a także możliwość handlu z wykorzystaniem dźwigni finansowej. Handel z wykorzystaniem dźwigni finansowej oznacza, że możesz handlować na kredyt. Oznacza to, że trzeba po prostu wpłacić niewielką ilość gotówki, a następnie pożyczyć od brokera bardziej znaczącą kwotę. Ponadto, w branży działa wielu renomowanych brokerów, którzy zapewnią Ci dostęp do platformy handlowej, jak również do wielu innych skutecznych narzędzi i funkcji, takich jak bezpieczne procesy bankowe, edukacyjne zasoby handlowe, profesjonalna obsługa klienta i wiele innych.

HANDLUJ CRYPTO CFDS TERAZ

Jest oczywiste, że świat kryptokur walut oferuje inwestorom na całym świecie wiele możliwości handlowych. Poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się więcej o kryptach dostępnych w tej przestrzeni, a następnie wejdź na arenę handlu kryptami, gotowy do osiągnięcia pewnych zysków.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *